fbpx

Elisabeth Raudsepp- meister

Minu elukutse on andnud mulle hindamatu võimaluse tutvuda paljude inimestega erinevatest valdkondadest üle maailma – seitsme aasta jooksul olen omandanud teadmisi ja kogemusi nii meistrite käe all treenides kui neid ise koolitustel assisteerides. Edukad esinemised võistlustel on andnud mulle kindla käe ja julguse mõelda ka kastist välja. Oma töö juures pean tähtsaks personaalset lähenemist kliendiga, koostööd ja individuaalse välimuse loomist.

Enne Intersaloni tööle asumist elasin ja töötasin ma Londonis, kus pühendasin ennast lõikustele Vidal Sassooni salongis. Varderer treening programm, mis on tunnustatud kui üks väärtuslikuimaid ja kõige laialdasemalt hinnatuid programme juuksemaailmas, pani proovile kõik mu oskused ja meistrite käe all läbisin naistelõikuste koolitused.

Elisabeth Raudepp

Otsin alati uusi väljakutseid, võimalusi enda harimiseks ja silmapiiri laiendamiseks. Ammutan inspiratsiooni kõigest ja kõigist mu ümber. Oma olemuselt olen pigem vabameelne lihtne inimene, kellele lisaks tööle meeldib jooga, fotograafia ja kōik disainiga seotud.

Olen osalenud kolm korda Wella Trend Vision võistlusel: 

  • 2017 finalist baltikumis ‘’Color Artist of The Year’’
  • 2019 Esimene koht baltikumis ‘’Color Artist of the year’’
  • 2020 osalen kategoorias ‘’Craft Artist of the year’’.