fbpx

Elisabeth Raudsepp- meister

Minu elukutse on andnud mulle hindamatu võimaluse tutvuda paljude inimestega erinevatest valdkondadest üle maailma – alates aastast 2014 olen omandanud teadmisi ja kogemusi nii meistrite käe all treenides kui neid ise koolitustel assisteerides. Edukad esinemised võistlustel on andnud mulle kindla käe ja loova mõtlemise. Oma töö juures pean tähtsaks personaalset lähenemist kliendiga, koostööd ja individuaalse välimuse loomist.

Enne Intersaloni tööle asumist elasin ja töötasin Londonis, kus pühendasin ennast lõikustele Vidal Sassooni salongis. Varderer treening programm, mis on tunnustatud kui üks väärtuslikuimaid ja kõige laialdasemalt hinnatuid programme juuksemaailmas, pani proovile kõik mu oskused ja meistrite käe all läbisin naistelõikuste koolitused.

Elisabeth Raudepp

Peale juuksuritöö olen õppinud ka jumestust, millega saan pakkuda lisaks soengule ka meiki. Tänu sellele olen saanud teha koostööd erinevate disainerite, fotograafidega ja läbi selle on olnud võimalus osaleda Tallinn Fashion Week meigiartistina.

Viimastel aastatel olen osalenud kolme juuksekollektsiooni loomises. Naudin koostööd talendikate juuksuritega ja tunnen, et meil on palju üksteiselt õppida. Ma otsin alati uusi väljakutseid enda harimiseks ning silmapiiri laiendamiseks ja olen avatud koostööks.

Ammutan inspiratsiooni kõigest ja kõigist mu ümber. Oma olemuselt olen pigem vabameelne lihtne inimene, kellele lisaks tööle meeldib sport, fotograafia ja kōik disainiga seotud.

Olen osalenud kolm korda Wella Trend Vision võistlusel:

  • 2017 finalist baltikumis ‘’Color Artist of The Year’’
  • 2019 Esimene koht baltikumis ‘’Color Artist of the year’’
  • 2020 osalus kategoorias ‘’Craft Artist of the year”