fbpx

Martin Kullus - vanemmeister-stilist

Sündisin 10. veebruaril 1984. aastal.

Koolis käisin Tartu Kunstigümnaasiumis, mille lõpetasin 2002.aastal.
Juuksuriks õppisin 2004-2005 Rakveres ilusalongis “Revalia” meister Kersti Suve käe all. Intersalonis töötan alates 2005. aastast.
Valdan suhtlemistasandil inglise keelt.

Olen teinud soenguid ajakirjadele Anne & Stiil, Kroonika ja Buduaar, osalenud erinevatel moeshowdel ja reklaamikampaaniates ning ilu-saadetes – muutumismängudes (Stiilipäevik, Pärlipeegel, Naistesaade). Olen teinud ka koolitajatööd Londa värvi-ja lõikuskoolitustel Toilas ja Tartus. Samuti olen kuulunud TTHK juuksurieriala lõpueksami hindamiskomisjoni.

Oma töös naudin väga võimalusi kohtuda erinevate inimestega ja olla neile vajalik.
Intersaloni konseptsioon toetab püsiklientuuri hoidmist ja selline pikaajalisem koostöö klientidega on minu arvates väga meeldiv ja huvitav! Ma ei pea kõige olulisemaks järgida kõiki kõige viimaseid juuksetrende, pigem armastan klassikalist ja konservatiivsemat joont nii juuksevärvides kui ka lõikustes. Sellegi poolest jälgin ja olen kursis juuksemoes toimuvaga!

Arvan, et ennekõike tuleb vaadata igat klienti personaalselt ja üheskoos leida parim lahendus! Väga oluliseks pean ka juuste ning peanaha hea seisukorra hoidmist, sest sellest saab ju kõik alguse ning igasugusel keemilisel töötlemisel tuleb arvestada, mida ikkagi tasub teha ja mida mitte.