fbpx

Kosmeetiku teenused meestele

Sisaldab näohooldust vastavalt nahatüübile. Esmalt selgitatakse välja naha seisukord ning seejärel teostatakse spetsiaalselt Sulle sobiv näohooldus, mis on nahka puhastav, vereringet stimuleeriv ning kudesid hapnikuga rikastav. Näohooldusesse tuleks tulla raseeritud habemega.
Kestus: 1,5 h

PAYOT on 87 aastase ajaloo ja kogemustega Prantsuse näo ja kehahooldussari, mille loojaks on Dr Nadja Payot, kes oli 20.sajandi üks esimesi naisarste. PAYOT kõrgkvaliteetsed ja aktiivsete koostisosadega küllastatud tooted, annavad nähtavaid ja kauakestvaid tulemusi.
Kestus: 1,5h

Sobib vistrike ning punnikeste korral, puhastab selja ning ahendab poore. Nahk muutub puhtamaks, siidisemaks ja pehmemaks.
Kestus: 1,5 h

Pediküür meestele on populaarne näiteks sportlaste seas. Paljude meeste puhul lausa vajalik teenus, et hoida jalgu hoolitsetuna.
Hooldus sisaldab jalavanni, küünenahkade korrastamist, viilimist, poleerimist,kandade raspeldamist,kerget massaaži, parafiinihooldust, hooldavat kreemi.
Kestus: 2,5 h

Kulmude vahatamine/ kitkumine, üleliigsete karvakeste eemaldamine ning vajadusel tooni ühtlustamine. Tulemus jääb loomulik ning puhas.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.