fbpx

Jumestus

Jumestaja Laura

Jumestaja Madli: “Ühed parimad hetked mu päevas on tavaliselt seotud meigiga. Olgu see siis meik iseendale või kliendile. Mulle meeldib jumestamise juures loominguline vabadus väljendada end läbi meigi. Iga klient on erinev ja pakub uusi väljakutseid. Meigi tegemine tekitab minus suurepärase tunde ja motiveerib edasi õppima.

jumestaja Kelly Kivimaa

Jumestaja Kelly: Olen lõpetanud International Make Up Center (IMC) profimeigikooli.
Meik on minu jaoks töö ja hobi käsikäes, naudin seda loomingulist protsessi.
Oma töös annan endast alati maksimumi veendumaks, et klient lahkub lai naeratus näol.
Vabal ajal tegelen tantsimisega, mis on samuti minu elus tähtsal kohal.

Jumestaja Evelin

Evelin on meie salongis kosmeetik (näohooldus, depilatsioon, keemiline värvimine ripsmetele/kulmudele, kulmude korrigeerimine, lash lift), ripsmetehnik, jumestaja ning lisaks tegelen veel ka individuaalsete meigikoolitustega.

meikar Maarja Liisa

Meigikunstnik Maarja Liisa: “Kõige ilusamaks teeb inimese enesega rahulolu. Meik, mis näitab parimat versiooni iseendast, annab enesekindluse ning julguse särada.

Olen lõpetanud International Makeup Center meigikooli ning tegutsenud meigikunstnikuna aastast 2009. Kõige enam naudin ma seda, kui klient tunneb end tõeliselt ilusana, unustades kõik kõhklused ja ebakindlused.”

Maarja Liisa peab meie salongis ka Browbari.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

MEIE SALONG PAKUB PAINDLIKKU AEGADE BRONEERIMISSÜSTEEMI.  BRONEERIMISSÜSTEEMI TÕHUSAMAKS HALDAMISEKS KEHTIB MEIL JÄRGMINE TÜHISTAMIS- VÕI TULEMATA JÄTMISE POLIITIKA. KUI ETTETEATAMISE AEG ON LÜHEM KUI 12 H, TULEB TASUDA 50% TEENUSE MAKSUMUSEST.