fbpx

Madli Maasikas - jumestaja

Olen sündinud 1995. aastal ja kasvasin üles Jüris. Minu haridustee sai alguse Jüri Gümnaasiumis, mille lõpetasin kuldmedaliga. Pärast keskkooli lõppu suundusin Tallinna Tehnikaülikooli geenitehnoloogiat õppima. Hinges on mind alati tõmmanud iluvaldkond ja meik, mistõttu otsustasin eriala vahetada. Kui olin läinud Glow International Make-up Schooli jumestamist õppima, siis tundsin, et olin teinud õige valiku.

Ühed parimad hetked mu päevas on tavaliselt seotud meigiga. Olgu see siis meik iseendale või kliendile. Mulle meeldib jumestamise juures loominguline vabadus väljendada end läbi meigi. Iga klient on erinev ja pakub uusi väljakutseid. Meigi tegemine tekitab minus suurepärase tunde ja motiveerib edasi õppima.

Olen läbinud profimeigikoolituse Glow International Make-up meigikoolis ning Grimmikoolis grimeerija baaskursuse. Oman grimeerija 5. taseme kutset. Kogemust olen saanud tehes jumestust moeshowdel, ajakirjadele, eraklientidele ja pruutidele ning grimmi erinevates muusikalides, televisiooni ja tantsu projektides.

jumestaja Madli Maasikas