fbpx

Liina Heck - vanemmeister-stilist

Intersaloni tegevjuht

Juuksuriamet on minujaoks kui kunsti loomine, minu kirg ja minu hobi!
Mulle meeldib inimestes näha ilu ning seda ekstra välja tuua. Naudin, kui saan midagi uut ja põnevat välja mõelda ning oma töös katsetada.
Parim tasu on säravad ja õnnelikena lahkuvad kliendid!

Töötan juuksurina juba 19 aastat. Õpinguid alustasin Eestis sakslasest meistri Louis Hummelti käe all ning edasi Saksamaal juuksurikoolis Amann & Bohn.

Tegelen ka juuksuritele uute trendide ja tehnikate edastamisega, olles Sebastian Professional koolitaja Eestis. See lisaamet annab mulle võimaluse ka ennast, igaaastaselt Sebastian Professionals Creative Teami käe all täiendada.

Inspiratsiooni oma tööde, tegemiste jaoks leian igapäev meid ümbritsevast, olgu see siis kuulsate juuksekunstnike looming, arhitektuur, loodus, mood, erilised inimesed tänaval või emotsioonid muusikast.

Ilusalong Intersalon on kui minu laps. Olles tegevjuhi ametis on minu südameasjaks salongi arendamine ja mõnusamaks muutmine nii klientidele kui ka töötajatele.

Juuksekunstnikuks olemise kõrval paelub mind veel teine kunst – ilu loomine meid ümbritsevas haljastuses. Töö kõrvalt omandasin maastikuehitaja kutse ning hobitööna kujundan ja haljastan maastike.

I think if You do something and it turns out pretty good, then You should go do something else wonderful, not dwell on it for too long. Just figure out what,s next”- Steve Jobs