fbpx

Sirli Veskimäe - juuniormeister

Lõpetasin 2020. a Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksuri eriala. Sama aasta kevadest on mul au olla Intersaloni juuksur. Olen väga tänulik, et saan sellesse tiimi kuuluda!

Hindan juuksuritööd kõrgelt ning teen seda suure uudishimu, hoole ja entusiasmiga. Leian, et väga tähtis on kõigepealt mõista mida, miks ja kuidas teha. Pean oluliseks täpsust, korrektsust ja mis kõige tähtsam – kliendi rahulolu. Igapäevatöös püüdlengi just selle poole. Lisaks soovin alati anda head nõu, kuidas saaks ka kodus oma juuste eest paremini hoolt kanda.

Suurt huvi pakuvad mulle ka punutised ja soengud – pühendan palju aega nende harjutamisele. 2020 sügisel läbisin Aili Püss Education soengukoolitus ART CLASS 5.

Sirli Veskimäe

Vaba aega armastan veeta oma perega. Meeldib väga tegeleda ka lastega – olen töötanud kahes lastehoius. Sealsed lapsed said justkui omadeks ning isegi nüüd nendega kohtudes läheb süda alati soojaks. Veel meeldivad mulle vanad esemed, millele on võimalik anda uus elu. Loodus, aias tegutsemine – see on samuti minu jaoks.

Pean oluliseks märgata, olla abivalmis ja siiras – nii täitub palju unistusi! Minu jaoks on juuksuriks olemine üks neist.

Sirli on hetkel lapsehoolduspuhkusel.