fbpx

Värsked soenguideed! 4 trendikalt kohevat soengut, mida saad ise kodus teha

Esileht / Soenguideed / Värsked soenguideed! 4 trendikalt kohevat soengut, mida saad ise kodus teha

Hooaja lemmiksoengud tunduvad loomulikud ja pingutamata, kuid vajavad seadmiseks sellegipoolest kindlaid tehnikaid ja õigeid viimistlustooteid. Ammuta siit trendiinspiratsiooni!

Enam ei kanta kõrgeid hobusesabasid, vaid just selliseid madalamaid, mida enamik naisi kodus ise teeb. Selle look’i puhul on tähtis, et tulemus poleks väga klanitud, vaid näiks loomulik. Põnevuse lisamiseks krepita mõned salgud – hea alternatiiv patsidele. Kuklaosa võib kergelt tupeerida või patsist juukseid natuke tagasi lükata. Kinnita ja peida kumm õhukese juuksesalguga. Lükka pats kohevaks.

Soengu tegemisel kasutati Sebastian Professionali šampooni ja palsamit Trilliance, hooldustoodet Potion nr 9, kohevusspreid Volupt ja juukselakki Shine Define.

Tee nn näpulokid – keera juuksesalk ümber näppude ringikeseks ja vajuta juuksesirgendajate vahele. Tulemuseks loomulikud surfaristiilis lokid.

Moodsad seitlid asetsevad praegu kas pea keskel või ühel küljel – eriti domineerib keskmine variant. Eralda pealael olev juuksesekstioon ja jaota see kaheks, tõmmates keskele seitli. Punu mõlemale poole „köis”, hakates juukseid eest tahapoole keerutama. Kinnita klambritega – neid võib lisada ka rohkem, et neid näha oleks, kas või kümme tükki. Klambrid on väga efektsed.

Soengu tegemisel kasutati Sebastian Professionali šampooni ja palsamit Volupt, kohevusspreid Volupt ja juukselakki Shaper Zero Gravity.

See soeng on inspireeritud staaridest, kes seda hetkel väga armastavad. Soengu kõrgus „tõstab” nägu ja võtab juuksed näo eest ära. Olenevalt soovist võib krunni teha ette- või tahapoole, kuid parima efekti annab see just pealael. Soengut tasakaalustavad vabas stiilis surfarilokid.

Soengu tegemisel kasutati Sebastian Professionali kohevustoodet Dry Clean Only.

Mahulised lokid kaunistavad iga pikkade juustega naist! Keera tangidega lokid ja viska juuksed üle pea, lokke õrnalt sõrmedega lahti sopsutades.
Tulemuseks on luksuslik, ent siiski loomulik ja liikuv soeng.

Soengu tegemisel kasutati Sebastian Professionali kohevustoodet Dry Clean Only ja juukselakki Shaper Zero Gravity.

Soengud ja õpetused: vanemmeister – stilist Liina Heck
Fotod: Tiit Blaat
Tekst: Mari-Liis Helvik / CATWALK
Interjöör: Intersalon
Jumestus: Elery Urres
Modellid: Susanne-Silvia, Ellen

    Postituse rubriik: Soenguideed