fbpx

SOENGUVIDEO: Lokkide uus tulemine!

Lokid on sel hooajal ülipopulaarsed ja mida mahulisemad need on, seda parem.

Millest unistavad kõik sirgete juustega naised? Loomulikult lokkidest. Ja mida peaksid tegema kõik need õnnelikud, kel on loomulikud lokid? Ei, sirgendada ei ole neid enam vaja – lisa hoopis oma loomulikele lokkidele volüümi ja mahtu ning ole enda juuste üle uhke. Eriti moes on mahulised spiraallokid ja efektsed pallisoengud.

Vaata videot ja tee järgi!

Liikuv ja vaba

Lokkis juuste puhul on oluline, et need oleksid liikuvad – kellelegi ei meeldi staatilised lokid. Parima tulemuse saavutamiseks on väga tähtis kasutada õigeid vahendeid ja selle soengu puhul kasutasime Sebastiani uue sarja „Twisted” lokkis juustele mõeldud tooteid, mis sisaldavad ALG-kompleksi. See aitab säilitada juustes niiskust, kuid kaitseb lokke õhuniiskuse ja n-ö karvaseks muutumise eest. Lokkis juuksed jäävad neid tooteid kasutades elastsed ja vetruvad. Neile, kel on loomulikud lokid, on tegemist kindlasti revolutsioonilise juuksehooldussarjaga. Modellil on loomulikud lokid. Kasutasime šampooni ja palsamit, hiljem kandsime niisketele juustele vahtu ja kreemjat spreid.  Sarja „Twisted” lokke võimendavat juuksekreemi võib kasutada ka siis, kui on vaja värskendada lokke, mis on koonustangidega sirgetesse juustesse keeratud.

lokkis juuksed
lokkis juuksed
lokkis juuksed

Pidudele loodud glamuur

See on seksikas ja pidulik soeng, mis eeldab lokkis juukseid. Soengut saab teha ka siis, kui lokid on pärit eelmise päeva peost – piisab sellest, kui veidi sättida ja saad hoopis uue tulemuse.

Teeme külgedele patsid, see, kas punuda sisse- või väljapoole, on maitse asi. Pea keskele jäävatest lokkidest tekitame põneva vormi kas juukseniidi või -klambri abil. Kui soeng on tehtud tangilokkidest, siis tuleb tulemus viimistleda juukselakiga, naturaalsed lokid lakki ei vaja.

pidulik ülespandud soeng
Pidulik ülespandud soeng
Pidulik ülespandud soeng

SOENGUTE TEGEMISEL ON KASUTATUD SEBASTIAN PROFESSIONALI SARJA „TWISTED” TOOTEID.

Pärast aastaid kestnud sirgete juuste võidukäiku soovivad naised tuua esile oma loomulikke lokke ja nende kaudu oma identiteeti. Sebastian pakub lokkide tagasitulekuks lahenduse, mis aitab võimendada sinu loomulikku ilu ja olla oma lokkide üle uhke. Sebastian Professionali uus, spetsiaalselt lokkidele suunatud tootesari on inspireeritud avamere aaretest.

Sarja „Twisted” kuuluvad: šampoon Elastic Cleaner (250 ml, 30 €), palsam Elastic Detangler (250 ml, 32 €), mask Elastic Treatment (150 ml, 32 €), lokke võimendav juuksekreem Curl Magnifier Cream (145 ml, 31 €), kohevus- ja viimistlusvaht Curl Lifter Foam (200 ml, 33 €) ja lokke värskendav juuksesprei Curl Reviver Spray (100 ml, 27,50 €).

Kõik tooted saadaval Intersalonis.

SEB-Twisted

Idee ja teostus: Liina Heck
Modell: Seda Sahradyan

Allikas: Catwalk.ee
Tekst: Mari-Liis Helvik
Fotograaf-videoreporter: Madis Veltman