Kerli uue singli ``Feral Hearts`` muusikavideo

Kerli uue singli “Feral Hearts” lummavas muusikavideos näete Intersaloni juuksurite tiimi Liina Heck, Kaja Seppel ja Maarja Roots loomingut.

Oleme põnevil ja väga õnnelikud, et saime koostööd teha nii andekate inimestega ning Kerli müstilised ideed haakusid meie mõtetega!

Täna avaldas lauljatar Kerli Kõiv oma uue singli, mis kõlab ka tema uuel, veel nimetul, albumil. Verivärsket laulu, mis räägib oma metsiku loomuse ja instinktide taasleidmisest ning hingelisest vabadusest, saad kuulata Menust: goo.gl/KbkG15 ;)Kerli oli külas ka eilses "Ringvaates", et rääkida mõne sõnaga enda uuest loomingust. Intervjuud saad vaadata siit: goo.gl/8MCZiS. Lauljatari uus kuvand on seotud tugevalt Eestiga - ta veetis mitu kuud üksi Eestis metsas elades, et koguda uue loomingu jaoks inspiratsiooni. Esimese singli "Feral Hearts" tulevaselt albumilt avaldabki ta koos Eesti metsades filmitud videoga, mis jõuab avalikkuse ette esmaspäeval, 22. veebruaril. Pakume Sulle aga harukordset võimalust vaadata juba praegu videot lummava muusikavideo filmimisest 😉 #Kerli #KerliKõiv #FeralHearts

Posted by Eesti Televisioon on 19. veebruar 2016. a.