fbpx

Ilubasaar PILVEPIIRIL

Kallid sõbrad!

Pime kesksügis näitab süngelt oma tumedaid värve, kuid meie tahaks vahelduseks koos teiega midagi toredat ette võtta!🍂😊

Kindlasti on kõik meist avastanud iga uue hooaja algul oma garderoobist midagi, mis sinna enam mahtuda ei taha, kuid samas ära visata ei raatsi ega soovi.
Sellest paljudele tuttavast murest kasvas meie tiimil välja idee teha üheskoos midagi vahvat, ning ühtlasi leida kapis tolmu koguvatele esemetele uued omanikud.

Kutsume teid novembrikuu viimasel pühapäeval meie pilvepiiril olevasse salongi mõnusalt aega veetma ning ühtlasi osa saama väikesest basaarist. Jagame oma kappidesse seisma jäänud, kuid endiselt ägedad riideesemed uutele omanikele – boonusena saab kaasa aidata rohelisele jalajäljele, taaskasutusele ning ühtlasi soetada riideesemed soodsamalt! Üleliigset ruumi võivad kapis lisaks riietele muidugi võtta ka jalanõud, kotid ning miks mitte aksessuaarid ja sisustusesemed. Nagu Stella McCartney on öelnud „The future fashion is circular. It has to be.“ ✨

Oma kapiuksed avavad teiste seas meie väga kallid kliendid-stilist Kätlin Haak, Happy Ageing kliiniku ja Reviv Tallinn asutaja Siret Liivamägi, stilist Berbel Klettenberg, modell Kätlin Hallik jt.
Muuhulgas on meie salongi juuksurite tiim teie jaoks olemas, et kõik küsimused seoses juustega saaksid vastused.
Üllatuseks on teile ka workshop teemal, kuidas ise endal kodus juukseid sättida, kuidas lokitange õigesti kasutada ja milliseid juuksehooldusvahendeid kasutada. Happy Ageing kliinik-esimene antiageing ja oreventiivse meditsiini kliinik tutvustab teile Eestis ainulaadseid uusi IV-infusioonteraapiaid ning jagab personaalset nõu vastavalt teie elustiilile ja kehale. Modell Josefine Vaher-Vahter avab esmakordselt kapiuksed riidelaenutusele, kust võite leida saabuvale üritusele trendikaid komplekte, mida ostmise asemel hoopis laenutada.

Muidugi ei puudu meie üritusest ka meie armsad kosmeetikud, kes kõikidele teie küsimustele meeleldi vastavad.😊

Täiuslikult puhast, toksiinivaba ja supertoidusegust koosnevat kohvi pakub meie oma Eesti ettevõte-Not Your Average Coffee ☕
Kui sa nende tegemistega veel kursis ei ole, siis kindlasti tasub tutvuma tulla, sest see, mida nad teevad, on midagi täiesti ainulaadset!

Kuid… las natuke jääb ka üllatuseks 😉

Seega, 27.november, alates kella 12:00 kuni 17:00, ootame sind meie juurde mõnusalt aega veetma! Ja kui me veel tuttavad ei ole, siis saame meeleldi tuttavaks!

*Kui ka sina soovid oma garderoobi veidi tuulutada ning esemeid müüki tuua, kirjuta meile😉

Link Facebook eventile.