fbpx

Effektsed soengud juukseklambritega

Avasta juukseklambrite ilu

Üks või kaks juukseklambrit on ilus, aga kui neid on 10, 20 või 30, on tulemus hoopis midagi erilist! See on lihtne soenguvõte, mille tippjuuksurid on juba ammu avastanud – nüüd on sinu kord!

Kuidas soengut teha?

Kasutasime Kristjaana juustes esmalt Sebastian Professionali läikevärvi Cellophanes Champagne Blond, et tuua esile tema loomulikku juuksevärvi.

Juuksehoolduseks kasuta Sebastian Professionali TRILLIANCE’i läikesarjast šampooni ja palsamit ning juustesse jäetavat Sebastian Professionali juukseõli Dark Oil. Seejärel kinnita juuksed pehmesse krunni, vormi kätega soeng ning kinnita paljude klambritega. Lisaefekti saamiseks võiks kasutada kivikestega klambreid, mis kunstvalguse käes kaunilt kiiskavad. Viimistlusvahenditeks kasuta Eruptek soengupastat, et juustele mahtu juurde anda ja lõppviimistlusena Re-Shaper ning Shine Shakeri juukselakke.

Moelavade lemmikefekt

Märgade juuste efekt on soengumoes hetkel ülipopulaarne ja oma moeetendustel kasutavad seda disainerid üle kogu maailma. Ka sina ise saad seda trendikat look‘i hõlpsalt luua!

Kuidas soengut teha?

Valmista juuksed ette nagu eelmise soengu puhul. Selle poolenisti kinnipandud soengu efekt seisneb erinevates struktuurides – läikiv pind ning õhuline ja kohev struktuur. Kinnita pooled juuksed õrna patsi ja kaunista soovitud juukseklambritega.

Efektsemaks tulemuseks võid taaskord eelistada kivikestega säravaid klambreid. Lõpuks „pintselda” soeng üle läikevahendiga – kasuta märja efekti tekitamiseks Resintek läiketoodet ning otstesse mahu ja kohevuse andmiseks Eruptek soengupastat.

Soengute valmistamisel kasutati Sebastiani tooteid, mis on saadaval meie salongis:

Modell: Kristjaana Mere
Jumestus: Elery Artus
Soengud: Liina Heck

Fotod: Tiit Blaat / Catwalk