fbpx

Sõbrakuu kingitus Sinule!

Talv võib olla juustele laastav, muutes need kuivaks, hapraks ja raskemini hallatavaks. Niisamuti nagu muudame talve saabudes oma näohooldusrutiini, peaksime sama tegema ka juuksehoolduses. Talvel kuivade, staatiliste ning elutute juuste vastu võitlemiseks on palju erinevaid võimalusi.

NIISUTA JUUKSEID SÜGAVUTI IGAL NÄDALAL

Olenemata juuksestruktuurist (lokkis, laines või sirged) mõjub külm ilm juustele ühtemoodi ning ei tee neile midagi head. Kui sa siiani ei ole veel iganädalalaselt oma juukseid niisutanud, siis tasub just talvisel ajal sellega algust teha ning lisada niisutav mask oma juuksehooldusesse. Üldine soovitus on maski kasutada kord nädalas või vähemalt kord kahe nädala jooksul.

KASUTA JUUKSEÕLI

Juukseõlid hooldavad ja aitavad säilitada juuste niiskust. Tasub vaadata, et juukseõli koostises oleksid näiteks sellised koostisosad nagu kookos, argaania, jojoba, sheavõi. Meie kasutame juukseõli oma klientidel aastaringi ning eriti oluline on see just talvel. Õhemate juustega inimesed kipuvad juukseõli pelgama, kuid leidub ka kergemaid õlisid, mis ei muuda juukseid raskeks. Siinkohal tasub nõu pidada oma juuksuriga.

ÄRA LAHKU KODUST NIISKETE JUUSTEGA

Tõenäoliselt on tuttav ütlus, et ära lahku kodust niiskete juustega, muidu on suur tõenäosus külmetuda. Tegelikult võivad ka su juuksed külmetuda, sest märjad juuksed on keskkonna agressoritele ja külmale vastuvõtlikumad. Kui oled värskelt juukseid pesnud, veendu, et need oleksid enne toast lahkumist täiesti kuivad.

KASUTA KUUMAKAITSET

Juustele on kõige tervislikum naturaalselt õhu käes kuivamine, kuid alati ei ole see võimalik ning tuleb kasutada näiteks fööni, et kuivamisprotsessi kiirendada. Kui aga on vaja siiski juukseid kiiresti kuivaks saada ning fööni kasutada, ära unusta kuumakaitset. Abi võib olla ka fööni kuumuse madalamaks keeramisel, et juukseid vähem kuumaga traumeerida.

TULE JUUKSURI JUURDE

Juuksuri juures on palju erinevaid intensiivseid juuksehoolduseid, vastavalt juuksetüübile, probleemile ja soovile leiab igaüks sobiva. Juuksuri juures on võimalik teha ka süvahoolduseid, mida kodukasutuses saada ei ole. Kui kesktalveks on juukseid kaotanud oma sära ja näivad välja elutud, on üheks heaks võimaluseks tulla juuksuri juurde ning pakkuda oma juustele hooldust.

MEIL ON SULLE KINGITUS

Sõbrakuul on Intersalonis suurepärane pakkumine!
Tule juukseid lõikama ning kingime sulle TASUTA juuste süvahoolduse!

Meie pakutav System Professional Liquid Hair süvahooldus hõlmab juuste molekulaarse taastäitmise tehnoloogiat, mis ehitab juuksekarva üles ja turgutab juukseid suisa kuni viie pesukorrani. Toode tungib sügavale kahjustatud piirkondadesse ja täidab juuksed nii seest kui väljas, andes hetkega märgatava parandusefekti. System Professional Liquid Hair lisab juustesse vajalikud aminohapped ja toidab juuksestruktuuri. Lisaks kaitseb tõhusalt keskkonnamõjude eest ja annab märgatava kestva tulemuse. Protseduur on äärmiselt tõhus ja välja töödeldud just õrnade juuste jaoks, ehitades aminohapete abil juuksed uuesti üles, mis on keratiiniplokkide moodustamiseks hädavajalik. Sobib eriti hästi kahjustatud juustega klientidele.

Pakkumine on piiratud koguses!

Aja saad broneerida helistades 606 7550 või online-broneerimissüsteemi kaudu: 

Imelist sõbrakuud!