fbpx

UUS SYSTEM PROFESSIONAL eksklusiivne hooldussari

System Professional nüüd Intersalonis!
Alates märtsist on salongis saadaval täiesti uue lähenemisega hooldussari System Professional

System Professional on juuksehooldusteaduse juhtiv bränd. Selle loomiseks on teadlased koos parimate stilistidega lahti murdnud juuste energia taastamise saladuse. Seda tänu murrangulisele avastusele, et iga inimese juustel oma energiaprofiil, mis on sama ainulaadne kui sõrmejälg, ja juukseid on uue revolutsioonilise ENERGYCODE™ kompleksiga võimalik nähtavalt muuta.

Suur edusamm viis innovaatilise ja täiesti uue System Professionali ENERGYCODE™ kompleksi sisaldava salongihoolduste ja koduse tootesarja loomiseni.

“Kui keratiin (96%) toimib justkui juuste peamise ehituskivina, siis näitavad uued uuringud, et lipiididel (ainult 4% juuste ehituskividest) on juustele ainulaadne aktiivne mõju ja need toimivad paindliku „tsemendina“, mis keratiini „tellised“ omavahel ühendab. Iga inimese juuste keratiini ja lipiidide õige taseme säilitamisest sõltub juuste ehituse mõjutamise edukus ning see, kas juuksed on siledad või kräsused, säravad või tuhmid, elutud või täidlased,“ selgitas sõltumatu juuksebioloog ja Barcelona Ülikooli dermatoloogiaprofessor dr Ramon Grimalt.

Milline näeb välja hea „juukseenergia“?

„Õige energiatasemega juuksed reageerivad stiliseerimisele, on kontrollitavad, säravalt läikivad ja kammitavad — juuksed ei ole väsinud, elutud ega tuhmid, vaid nooruslikkusest ja elujõust pakatavad,“ lausus System Professionali vanemteadlane Maria Castan.

Juukseenergia kaardistamine

Esimene samm „juukseenergia“ taastamisel on inimese ainulaadse juukseenergia profiili diagnoosimine salongis. System Professionali eksperdid on loonud selleks diagnostilised vahendid — käsimikroskoobi ja salongirakenduse, mida saavad juuksekonsultandid kasutada salongis, ning enesehinnangulise vahendi System Professionali veebilehel, millega saab kodus esialgse diagnoosi panna.

Kui juukseenergia profiil on diagnoositud, on võimalik määrata hoolduste ja toodete personaalne süsteem 174 miljoni võimaliku hoolduskombinatsiooni seast.

ENERYCODE™ kompleks koosneb:

  • AMIID B3-VITAMIIN

Sagedasti kasutatav mitmeotstarbeline nahahooldusaine, mis säilitab peanahakihtide niiskustasakaalu

  • KOFEIIN

Suurendab peanaha vereringlust

  • HISTITIIN

Toidab juuste loomulikku proteiinistruktuuri ja kaitseb vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.
Pesuvees sisalduv vask võib tekitada vabasid radikaale, mis võivad juuste värvimisel või UV-kiirgusega kokku puutudes aktiveeruda. Need reaktiivsed molekulid vastutavad juuste kahjustumise ning värvi tuhmumise ja erksuse kadumise eest.

  • HISTIDIIN

Tungib juuksekarva ja kaitseb seda kapsuleerides vase ning eemaldades selle juustest.

  • LOODUSLIKUD LIPIIDID

Kaks looduslikku lipiidi – glütserüülmonooleaat ja oleiinhape, mis säilitavad juuste ehituse. Juuste lipiidid on „tsement“, mis keratiini koos hoiavad. Nad on juuste üldise struktuuri jaoks olulised ja peame neid juuste ehituse säilitamiseks elustama. Need looduslikud lipiidid elustavad juuste sisemisi lipiide ning vähendavad seega proteiinide kadu, parandavad juuste soengusse seatavust ja kammitavust.

Uue System Professionali ENERYCODE™ kompleksiga hooldused ja kodused tootesarjad on nüüd saadaval meie salongis.

Juukseenergia kaardistamine ning juuste ja peanaha diagnoosimine on samuti nüüdsest Intersaloni juuksuriteenuse osa. Küsi oma juuksurilt Sinu personaalne energiakood!