fbpx

Browbar

Browbaris pakub Maarja Liisa kiirelt n-ö disainerkulme, mis just Sinule sobivad! Maarja Liisa soovitab: “Kaunid ja hoolitsetud kulmud suudavad näo särama panna ja ükski muu ilunipp ei aita, kui kulmud on korrastamata või vale kujuga!”

“Oma igapäevatöös olen näinud palju kliente, kes oma välimusega põhjalikult tegelevad, kuid kulmud täielikult unarusse jätavad! Tänapäeva iluideaal on olla hoolitsetud ja loomulikult kaunis. Kuidas selle loomulikkuseni jõuda pole just oluline…”

Lisaks kulmude disainimisele saab värvida ripsmeid ning vahatada ülahuult, lõuga ja ninasõõrmeid!

Microblading on kulmude püsimeigitehnika, kus joonistatakse kulmude täitmiseks üksikud kulmukarvad. Joonistamiseks kasutatakse masina asemel spetsiaalset imepeenikest tera.

Kulmude kuju arvutatakse välja järgides väga täpselt inimese näokuju ja kuldlõiget. Värv määratakse kindlaks naturaalsete kulmukarvade ja juuste värvi järgi, et tulemus oleks võimalikult loomulik. Microbladingu eelis tavalise püsimeigi ees on asjaolu, et pigment viiakse epidermise ja dermise kudede vahele. See tähendab, et ilma värskendamata kaob microblading ajaga täielikult, sest pealisnahk uueneb. Tavaline püsimeik tehakse dermises, kus nahk ei uuene ja pigment ei kao. Microblading on inimesele, kes hindab loomulikkust. Protseduur ei kahjusta ega eemalda kulmukarvu.

Microbladingut ja ka tavalist püsimeiki ei tehta kelloidarmide puhul, teiste armide puhul on protseduur lubatud. Microbladinguga on võimalik üle teha ka püsimeiki, sellisel juhul on kindlasti vajalik eelnev konsultatsioon, sest lõpptulemus võib soovitust erineda.

Ootame Teid konsultatsiooni, et arutada võimalusi ja jõuda parima tulemuseni.

Microblading protseduuri teeb Maarja-Liisa, kes on saanud Microblading Academy tunnistuse meister Dovile Žilinskaitė käe all.

hinna sisse kuulub 1-2 kuu jooksul järelhooldus

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.