fbpx

Salongisisene tasemeeksam 2016

 eksam
 eksaminandid
 tunnistustega
 eksami-komisjon

“Tõeliselt tark inimene mõistab, et väikesed igapäevased edusammud viivad aja jooksul väga harukordsete tulemusteni!” – J.Seeder

Neli Intersaloni juuksurit, kes soovisid astuda karjääriredelil suure sammu edasi, sooritasid pika ja põhjaliku tasemeeksami.
Eksam koosnes kahest osast. Esimeseks osaks oli teooriatest, mis tuli sooritada vähemalt 95% tulemusega. Teiseks osaks oli terve päeva kestnud praktiline eksam, kus tuli eksamikomisjonile esitada  keemiline lokk, hallide juuste värvimine, lõikus ja mitmevärviga värvimine naiskliendile, moodne lõikus meeskliendile ning pidulik soeng.

Eksamikomisjoni kuulusid: meisterjuuksur ja kutseõpetaja Jana Anier, meisterjuuksur ja Eesti Juuksurite Ühenduse juhatuse liige Kertti Viru, meisterjuuksur ja Revaalia Salong juhatuse liige Kersti Suve, vanemmeister- stilist, kutseõpetaja ja Eesti Juuksurite Ühenduse juhatuse liige Kaja Seppel, vanemmeister- stilist ja Sirowa Tallinn Londa koolitaja Evelyn Hansberg ning vanemmeister-stilist ja Sirowa Tallinn Sebastian koolitaja Liina Heck.

Eksami läbisid edukalt Ilona Vares ja Maarja Roots, kelle uueks ametinimetuseks on nüüd meisterjuuksur ning juuniormeistri ametinimetusega tunnistuse said Kristi Karja ja Anett Laisaar.

Vaata galeriid mõnedest eksamil valminud töödest:

 ilona_varv
 Ilona-meestoo
 maarja_pidulik
 maarja_naisteloikus
 kristi-naistoo
 12658000_1128576930488636_5625111289482565862_o
 Anett_meeseloikus_parast1