fbpx

Kristi Karja - juuniormeister / meikar

Sündisin ja kasvasin Tallinnas. Pärast keskhariduse omandamist läksin Juuksurite ja Kosmeetikute Erakooli, kus omandasin kosmeetiku eriala. Edasine tee viis mind Itaaliasse, kus elasin kolmteist aastat. Valdan vabalt itaalia keelt.

Eestisse naastes soovisin täide viia oma lapsepõlveunistuse. Alustasin 2013. aastal juuksuriõpinguid Tallinna Tööstushariduskeskuses, mille lõpetasin 2015. aasta veebruaris.

Praktika Intersalonis sooritasin vanemmeistri-stilisti Kaja Seppeli käe all. Asusin Intersalonis noorjuuksurina tööle 02. märtsil 2015. aastal. 10. veebruaril 2016 sooritasin salongisisese eksami, mille tulemusel omistati mulle juuniormeistri ametinimetus.

Vabal ajal meeldib mulle viibida looduses. Naudin rattasõitu, männimetsa lõhna ja head kodust itaalia sööki. Mulle meeldib korraldada elamusrikkaid õhtusööke. Kuna olen töötanud ka Draamateatris grimeerijana, siis leian palju inspiratsiooni kogu sellest showst ja näitemängust, mida elu pakub.

Minu töö on minu hobi ja minu maailm. Armastan väljakutseid, mida juuksuri eriala annab. Soovin, et inimesed oleksid õnnelikud ja loodan, et oma tööga suudan seda neile pakkuda.