fbpx

Hanna Nigul - meister

Minu haridustee sai alguse Tallinna 21. Koolis, kus õppisin kuni põhikooli lõpetamiseni, keskhariduse omandasin Jüri Gümnaasiumis. Juuksuriõppe läbisin Tallinna Tööstushariduskeskuses riikliku juuksuri õppekava järgi ja juuksuri kutsetunnistuse sain 4. veebruaril 2013. aastal.

Pärast juuksurikooli lõpetamist asusin kohe tööle Intersaloni. Alustasin iluteeninduses töötamist tegelikult väga varakult, juba keskkooli ajal. Enne juuksuriametit olen töötanud kahes salongis ja teinud nii kosmeetiku kui ka küünetehniku tööd.

Mulle meeldib mu töö ja sellega kaasnevad emotsioonid. Pole paremat tunnet, kui pakkuda oma klientidele sajaprotsendilist kõrgteenindust ja rahulolu. Eesmärk pole klientidele pakkuda mitte ainult ilu, vaid ka mugavust ja sellega tõsta nende enesekindlust. Soovin alati kasutada oma töös parimaid vahendeid ja tooteid ning arendada oma töövõtteid regulaarselt, arvestades ja kaasa käies hetke moega.

Olen väga aktiivne suhtleja. Ma ei karda uusi väljakutseid, pigem ootan huviga, mis elul mulle veel pakkuda on! Olen kaasa löönud erinevates juuksuriprojektides nii teles kui ka mujal.

Vabadel päevadel murran rutiini looduses hobustega ratsutades. Olen sellega tegelenud lapsest saati ja ratsutamisest on saanud mu suurim hobi peale juuksuritöö.

Leian, et juuksuri töö on aidata igal inimesel leida just tema oma stiil ja rõhutada kliendi isikupära. Kunagi pole võimalik liiga hea välja näha!

Siht tuleb hoida kõrgel − miski pole võimatu!

Hanna valiti konkursi Teeninduse Teemant raames, 2014 aasta parimaks Noorjuuksuriks!