fbpx

German Pinelis - juuniormeister

Sündisin 13. jaanuaril 1996. aastal.

Kasvasin üles ning sillutasin haridusteed Pärnus. Mõne aasta eest otsustasin endale aga väljakutse esitada ja pealinna tuuli püüdma tulla.

Olen alati tundnud kõrgendatud huvi moe ja kauni väljanägemise vastu. Nii panin end proovile ka Eesti Tippmodell 2016 saates, kus jõudsin päris finaali välja.

Olen terve elu Eestis elanud, kuid mu eksootilisem välimus pärineb vene ja itaalia juurtest. Hindan väga oma ekspressiivset ja suurt peret.

Mulle on kogu aeg väga meeldinud erinevaid soenguideid proovida, sest mu vanemad õed palusid mul alati neile soenguid teha. Katsetasin punutisi ja erinevaid lokikeeramise tehnikaid ning sättisin juukseid kaunitesse pidulikesse soengutesse.

Soengutegemise huvi oli nii suur, et otsustasin, et minust peab saama juuksur. Ja nii ma asusingi eelmise aasta keskel õppima ilusalongi Intersaloni vanemmeister-stilisti juhendamise alla. Tänaseks on mul juuksuritunnistus käes ja töötan Intersalonis noorjuuksurina.

Oma töös naudin erinevaid väljakutseid ja arvan, et lisaks soengutegemisele on minu üheks tugevamaks küljeks välja kujunenud erinevate põnevate juuksevärvilahenduste väljamõtlemine ja teostamine. Väga meeldib ka teha erinevaid lõikusi – käisin sellel suvel ennast lõikuste osas täiendamas Vidal Sassooni akadeemias Londonis.

Minu suurim soov on oma oskustega muuta ilusad inimesed veelgi ilusamaks!