fbpx

Eleriin Ermel- kosmeetik/ pediküür/ maniküür

Idee kosmeetikuks saada tekkis minus juba väikese tüdrukuna. Käies koos emaga juuksuri juures, nägin kõrvalruumis askeldamas üht kaunist naisterahvast, kes kandis kliendi näole maski, taustaks riiulil palju ilusaid kreemipurke. Sellest hetkest alates tundus kosmeetiku töö minu jaoks paeluv ning tabasin end mõttelt ka kunagi ise sellisel alal töötamast.

Minu soov täitus 2010.aastal, mil astusin Iluakadeemiasse ning omandasin kosmeetiku eriala. Lisaks läbisin mitmeid täiendkoolitusi nii erinevate kosmeetikabrändide tundmaõppimiseks kui ka tehnika ning aparatuuri kasutamiseks. Oman väga pikka kogemust kosmeetika valdkonnas ning selle tõestuseks olen saanud palju meeldivat tagasisidet oma rõõmsatelt klientidelt, kes on muuhulgas saanud jagu probleemsest näonahast ning naudivad nüüdseks enesekindlalt oma ilusat näonahka iga päev.

Eleriin Ermel

Kuna väline ilu on tihedas seoses sellega, mis toimub meie sees, siis olen lisaks koolitanud end toitumise ja treeningute valdkonnas, seega oskan kaasa aidata, et ka väline pool saaks kirkalt särada.

Lisaks näohooldustele teen ka maniküüri ja pediküüri – kaunid  ning hoolitsetud jalad ja käed on iga naise jaoks oluline osa ilust ning lisab enesekindlust.

Minu oskuste hulka kuulub ka kulmude ja ripsmete värvimine ning korrigeerimine. Hoolitsetud kulmud ning ripsmed lisavad näole korrektsust,  nii tunned end meigivabadel päevadel  endiselt säravana.

Kui Sa armastad oma tööd, siis ei tööta Sa päevagi oma elus.