Jumestus

meikar Maarja Liisa

Meigikunstnik Maarja Liisa: “Kõige ilusamaks teeb inimese enesega rahulolu. Meik, mis näitab parimat versiooni iseendast, annab enesekindluse ning julguse särada.

Olen lõpetanud International Makeup Center meigikooli ning tegutsenud meigikunstnikuna aastast 2009. Kõige enam naudin ma seda, kui klient tunneb end tõeliselt ilusana, unustades kõik kõhklused ja ebakindlused.”

Maarja Liisa peab meie salongis ka Browbari.

meikar Mariliis

Meigikunstnik Mariliis: “Olen ilumaailmas töötanud 13 aastat küünetehnikuna. Kuna olen selles ametis aastaid juba pintsleid käes hoidnud, mõtlesin juurde õppida jumestamist.

Õppisin jumestust Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolis. Jumestamise juures meeldib mulle loovus ja klientidele “sära silmadesse toomine”. Usun, et iga naise elus tuleb ette hetki, mil nad soovivad veel rohkem särada ja tunda end veel enesekindlamalt- just seda sära saab esile tuua kauni jumestusega. Ilusad hetked väärivad säravat ettevalmistust!”

Mariliis pakub meie salongis ka küünetehniku teenuseid.

meikar Anett Laisaar

Meigikunstnik Anett Laisaar: “Jumestamisega olen tegelenud mõned aastad. Alguses põhiliselt enda peal, siis juba ka julgemalt mõne pereliikme ning sõbrannade, tuttavate peal. Juuksurina avastasin, et soovitakse võtta teenuseid pigem ühe inimese juurest, kes teeb soengut ja meiki, mitte erinevate. Nii võtsingi ette meigikooli, et asi ametlikumaks teha ja endas kindlam olla.

Olen lõpetanud Eesti Meigikunstnike Ühenduse Baaskursuse 2016.aastal ja Kreatiivkursuse 2017.aasta alguses. 2017.aasta lõpus lõpetan kolmanda kursuse, milleks on Grimm, et pakkuda klientidele midagi natuke rohkemat kui tavaline meik.

Mulle meeldivad väljakutsed, seepärast võtan vastu ka erinevaid pakkumisi. Üheks väljakutseks oli meik Tervis Plussi kaane ja persooni loo fotode jaoks. Omamoodi on väljakutseteks ka kaunid pruudid, keda on olnud au juba omajagu pulmapäevaks kaunimaks teha.

Profesionaalne jumestus ja soeng aitab panna punkti ükskõik millisele üritusele või tähtpäevale, andes inimesele veel kaunima tunde ja enesekindluse.”

Lisaks töötab Anett meie salongis juuksurina.

meikar Kristi Karja

Meigikunstnik Kristi Karja:  “Olles õppinud kosmeetikuks, on mulle jumestamine alati meeldinud. 2014-2015 aastal õnnestus mul kaks suve hooaega kaasa teha Draamateatri etendusel “Laul, mis jääb”, grimmiabina. Sealt selle grimmipisiku külge saingi. 2016 aastal alustasin Meigi- ja Grimmikoolis, kus läbisin meigi baas- ja kreatiivkursuse ning grimmikursuse. 2017 aasta septembrist alustasin tööd Rahvusooperis Estonia grimeerija- juuksur ametikohal.

See on fantastiline, mida jumestus inimesega teeb ja kuidas muudab. Kui kombineerida meik soenguga, on võimalik teha inimesest ükskõik kes ja luua täiesti uus persoon.”

Lisaks töötab Kristi meie salongis juuksurina.

meikar Triin Veisman

Meigikunstnik Triin Veisman: “Jõudsin jumestamise juurde juba enne juuksuriameti õppimist. Kõigepealt proovisin kätt Lana Vallo profimeigikursustel ja kuna eriala tundus just minu jaoks olevat, läksin edasi õppima Grimmikooli. Pärast Grimmikooli lõpetamist olen töötanud vabakutselise grimeerijana nii seriaalidel, telesaadetel, pildistamistel, reklaamides, teinud ilusamaks pruute, lõpetajaid jne, jne.

Esialgu töötasin grimeerija assistendina seriaalides “Viimane võmm” (Kanal 2)  ja “Vabad mehed” (TV3). Edasi pakuti mulle juba peagrimeerija ametit seriaalides “Mustad lesed” (ETV), “Takso” (Kanal 2), “Keeris” (TV3) ning saadetes “Milline maitse” (TV3) ja “Kes küsib?” (ETV+).

Kuna grimeerimise aluseks on jumestamine, siis ongi mul suurepärane võimalus pakkuda meigiteenuseid nüüd ka Intersaloni klientidele. Tunnen tohutut heameelt, kui märkan töö käigus, kuidas kliendi suunurgad tõusevad järjest ülespoole ja silmadesse tekib See rahulolev pilk. Kaunis ja enesekindel naine- vot see on äge!”

Lisaks töötab Triin meie salongis noorjuuksurina.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

MEIE SALONG PAKUB PAINDLIKKU AEGADE BRONEERIMISSÜSTEEMI.  BRONEERIMISSÜSTEEMI TÕHUSAMAKS HALDAMISEKS KEHTIB MEIL JÄRGMINE TÜHISTAMIS- VÕI TULEMATA JÄTMISE POLIITIKA. KUI ETTETEATAMISE AEG ON LÜHEM KUI 12 H, TULEB TASUDA 50% TEENUSE MAKSUMUSEST.